Šis 2.0 TFSI S tronic quattro (310 hp) dzinējs tika uzstādīts 8S S roadster 2-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 830km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 1984cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 310bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800 to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 380Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 5 700 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4191mm |
| Platums | 1832mm |
| Augstums | 1343mm |
| Garenbāze | 2505mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1574mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1553mm |
| Pašmasa | 1545kg |
| Pilnā masa | 1790kg |
| Darba tilpums | 325kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 8.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.