Šis 4.2 quattro MT (280 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Audi ražoja no 1988 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4875mm |
| Platums | 1815mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Pašmasa | 1710kg |
| Pilnā masa | 2310kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4172cm3 |
| Dzinēja jauda | 280bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 249km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.8second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 900km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 21.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 15 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.