Šis 6.75 Twin-Turbo AT (405 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation RL sedan 4-doors, ko Bentley ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 30.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 20.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 100litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 330 to 680km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Darba tilpums | 6750cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 405bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 835Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 104mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5640mm |
| Platums | 1932mm |
| Augstums | 1515mm |
| Garenbāze | 3366mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1602mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1602mm |
| Pašmasa | 2655kg |
| Pilnā masa | 3040kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 374litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 374litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 36.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 17.8 litri / 100km |
| Vidējais | 24.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.