Šis 6.8 AT (389 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kabriolets, ko Bentley ražoja no 1995 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5342mm |
| Platums | 1878mm |
| Augstums | 1475mm |
| Garenbāze | 3061mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1549mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1549mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 193litre |
| Pašmasa | 2610kg |
| Pilnā masa | 2980kg |
| Darba tilpums | 370kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 193litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6750cm3 |
| Dzinēja jauda | 389bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 104mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 750Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 241km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 108litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 830km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 13.1m |
| Pilsētā | 30.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15.6 litri / 100km |
| Vidējais | 21.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.