Šis 6.75i AT Biturbo (537 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Bentley ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 28.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 14.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 19.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 96litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 330 to 680km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 296km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.3second |
| Darba tilpums | 6761cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 537bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 1050Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5411mm |
| Platums | 1932mm |
| Augstums | 1473mm |
| Garenbāze | 3116mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1610mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Pašmasa | 2655kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 34.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 16.9 litri / 100km |
| Vidējais | 23.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.