Šis 6.0i AT Twin Turbo (610 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Speed coupe 2-doors, ko Bentley ražoja no 2003 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 780km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 326km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.5second |
| Darba tilpums | 5998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 610bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 750Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4804mm |
| Platums | 1916mm |
| Augstums | 1380mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1623mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Pašmasa | 2350kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Pneumatic elastic element |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic elastic element |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 30.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.9 litri / 100km |
| Vidējais | 19.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.