Šis 6.0 W12 AWD AT (590 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] Coupe 2-doors, ko Bentley ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Garenbāze | 2746mm |
| Augstums | 1401mm |
| Garums | 4807mm |
| Platums | 1947mm |
| Sēdvietas | 4 |
| Min. bagāžnieka tilpums | 358litre |
| Pašmasa | 2320kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 358litre |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 590bhp |
| Cilindru skaits | 12 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Darba tilpums | 5998cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 720Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 319km/h |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.9litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 920km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 26.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 17 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.