Šis 4.0 V8 AWD AT (507 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation [Restyling] V8 coupe 2-doors, ko Bentley ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 170km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 305km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Darba tilpums | 3993cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 507bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 660Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4807mm |
| Platums | 1947mm |
| Augstums | 1401mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Pašmasa | 2295kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 358litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 358litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic elastic element |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 18.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.