Šis 6.0 AWD AT (625 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Speed coupe 2-doors, ko Bentley ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 890km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 330km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Darba tilpums | 5998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 625bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 800Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 2 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90.2mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4806mm |
| Platums | 1943mm |
| Augstums | 1394mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1667mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1663mm |
| Pašmasa | 2320kg |
| Pilnā masa | 2750kg |
| Darba tilpums | 358kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 26.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.1 litri / 100km |
| Vidējais | 17.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.