Šis 6.0 AT (552 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Cabriolet 2-doors, ko Bentley ražoja no 2005 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1927mm |
| Garums | 4804mm |
| Augstums | 1398mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1623mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Pašmasa | 2540kg |
| Pilnā masa | 2900kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1550/1460kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5998cm3 |
| Dzinēja jauda | 552bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 6 100 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 314km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 26.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340 to 770km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 31.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14 litri / 100km |
| Vidējais | 20.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.