Šis 6.0 AT (575 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Cabriolet 2-doors, ko Bentley ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 790km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 318km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Darba tilpums | 5998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 575bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90.2mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4806mm |
| Platums | 1943mm |
| Augstums | 1403mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Pašmasa | 2495kg |
| Pilnā masa | 2900kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 30.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.7 litri / 100km |
| Vidējais | 19.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.