Šis S 4.0 AT (528 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation V8 cabriolet 2-doors, ko Bentley ražoja no 2011 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 130km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 308km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.7second |
| Darba tilpums | 3993cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 528bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 680Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4806mm |
| Platums | 1943mm |
| Augstums | 1403mm |
| Garenbāze | 2746mm |
| Pašmasa | 2470kg |
| Pilnā masa | 2900kg |
| Darba tilpums | 430kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 19 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.