Šis 6.0 AT (630 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Convertible cabriolet, ko Bentley ražoja no 2010 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1916mm |
| Garums | 4804mm |
| Augstums | 1388mm |
| Garenbāze | 2745mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1623mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1657mm |
| Pašmasa | 2395kg |
| Pilnā masa | 2830kg |
| Darba tilpums | 435kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1550/1350kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5998cm3 |
| Dzinēja jauda | 630bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 800Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | W-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 4 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 90.2mm |
| Degviela | 95 RON, Ethanol |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 325km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 24.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 780km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Priekšējās bremzes | Disc ceramic |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Disc ceramic |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Pilsētā | 29.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.9 litri / 100km |
| Vidējais | 19.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.