Šis 1.6 THP MT (200 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Citroen ražoja no 2010 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4275mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1523mm |
| Garenbāze | 2612mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1531mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1526mm |
| Pašmasa | 1391kg |
| Pilnā masa | 1820kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1021litre |
| Darba tilpums | 504kg |
| Permitted road-train weight | 2820kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 200bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 275Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 150km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.