Šis 2.0 MT HDi (163 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Citroen ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4530mm |
| Platums | 2128mm |
| Augstums | 1513mm |
| Garenbāze | 2127mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1582mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1609mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 468litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 468litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 163bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 340Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 215km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 940 to 1 360km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 7.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.1 litri / 100km |
| Vidējais | 5.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.