Šis 1.8 AT (110 hp) dzinējs tika uzstādīts X2 Hečbeks, ko Citroen ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 080km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 194km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 1762cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 110bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 155Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4250RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4524mm |
| Platums | 1755mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1502mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1265kg |
| Pilnā masa | 1770kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 437litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1405litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.