Šis 2.0 MT (109 hp) dzinējs tika uzstādīts Y3 Break wagon, ko Citroen ražoja no 1989 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 164Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 109bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4709mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1389mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1461mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Pašmasa | 1390kg |
| Pilnā masa | 1910kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.4second |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.