Šis 2.5 TD MT (129 hp) dzinējs tika uzstādīts Y4 Break wagon, ko Citroen ražoja no 1994 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Darba tilpums | 2446cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 129bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 285Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4701mm |
| Platums | 1791mm |
| Augstums | 1389mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Pilnā masa | 2270kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.