Šis 2.9 MT (190 hp) dzinējs tika uzstādīts Y4 Hečbeks, ko Citroen ražoja no 1994 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4708mm |
| Platums | 1794mm |
| Augstums | 1394mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1447mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1525kg |
| Pilnā masa | 2080kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2946cm3 |
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 267Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 233km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Hydropneumatic |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Hydropneumatic |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 19.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.