Šis 2.0 HDI MT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Break wagon, ko Citroen ražoja no 2000 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4167mm |
| Platums | 1698mm |
| Augstums | 1405mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1423mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1512litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 517litre |
| Pašmasa | 1249kg |
| Pilnā masa | 1759kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 205Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 181km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 54litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720 to 1 260km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.9 litri / 100km |
| Vidējais | 6.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.