Šis 2.0 MT (122 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (3 durvis), ko Citroen ražoja no 1991 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4085mm |
| Platums | 1705mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 926litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 324litre |
| Pašmasa | 1055kg |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 122bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 172Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 920km |
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.