Šis 1.8 D MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (5 durvis), ko Citroen ražoja no 1991 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4070mm |
| Platums | 1688mm |
| Augstums | 1399mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1422mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1415mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 926litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 324litre |
| Pašmasa | 1035kg |
| Pilnā masa | 1560kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1768cm3 |
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 110Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 19.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 950 to 1 270km |
| Priekšējā piekare | Trailing arms |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 6.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.1 litri / 100km |
| Vidējais | 6.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.