Šis 1.3 MT (55 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko Dacia ražoja no 1983 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 48litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Darba tilpums | 1289cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 55bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 250RPM |
| Maksimālais griezes moments | 88Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4340mm |
| Platums | 1636mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2440mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1312mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1312mm |
| Pašmasa | 920kg |
| Pilnā masa | 1360kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.