Šis 1.4 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation VAN van, ko Dacia ražoja no 2004 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Van |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4450mm |
| Platums | 1740mm |
| Augstums | 1640mm |
| Garenbāze | 2900mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1481mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2350litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 2350litre |
| Pašmasa | 1240kg |
| Pilnā masa | 1740kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1390cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 112Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 790km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.