Šis 4.7 MT AWD (235 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko Dodge ražoja no 1996 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 670km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 4701cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 235bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 3 |
|---|---|
| Garums | 4980mm |
| Platums | 1819mm |
| Augstums | 1742mm |
| Garenbāze | 2848mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1572mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.