Šis 2.7 AT (185 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Dodge ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 1 010km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Darba tilpums | 2736cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 185bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 256Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4888mm |
| Platums | 1878mm |
| Augstums | 1691mm |
| Garenbāze | 2890mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1571mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1582mm |
| Klīrenss | 182mm |
| Pašmasa | 1755kg |
| Pilnā masa | 2380kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 483litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1562litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.