Šis 2.7 AT (193 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Universālis, ko Dodge ražoja no 2003 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 810km |
| Degviela | 92 RON |
| Darba tilpums | 2736cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 193bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 258Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5021mm |
| Platums | 1881mm |
| Augstums | 1481mm |
| Garenbāze | 3048mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1600mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1603mm |
| Pašmasa | 1750kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 770litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2030litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.