Šis 2.5 AT (102 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 1988 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4602mm |
| Platums | 1731mm |
| Augstums | 1358mm |
| Garenbāze | 2629mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1463mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1453mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 410litre |
| Pašmasa | 1245kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2501cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 104mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 183Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 710km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Solid axle |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Pilsētā | 17.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.