Šis 3.0 MT (226 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Dodge ražoja no 1990 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 278Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2972cm3 |
| Dzinēja jauda | 226bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4565mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 1247mm |
| Garenbāze | 2470mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 105mm |
| Pašmasa | 1435kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680km |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | A few levers and rods |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 13.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.