Šis 2.0 MT (133 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 1995 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
| Dzinēja jauda | 133bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 850RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4725mm |
| Platums | 1822mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2743mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1528mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1528mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Pašmasa | 1355kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 920km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.