Šis 3.0 AT (203 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Dodge ražoja no 2001 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4849mm |
| Platums | 1786mm |
| Augstums | 1364mm |
| Garenbāze | 2634mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1509mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1506mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 454litre |
| Pašmasa | 1485kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 454litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2972cm3 |
| Dzinēja jauda | 203bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 76mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 278Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Maksimālais ātrums | 206km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 740km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 14.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.