Šis 2.4 MT (152 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Dodge ražoja no 2001 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4856mm |
| Platums | 1793mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2743mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1529mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1529mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 454litre |
| Pašmasa | 1495kg |
| Pilnā masa | 1990kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 454litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2429cm3 |
| Dzinēja jauda | 152bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 101mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 226Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 750km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 13.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.