Šis 8.3 MT (507 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation SRT-10 roadster, ko Dodge ražoja no 2003 līdz 2007. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 711Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 8285cm3 |
| Dzinēja jauda | 507bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4458mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1209mm |
| Garenbāze | 2510mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1469mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1547mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Pašmasa | 1675kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 314km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 580km |
| Priekšējā piekare | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 23.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
| Vidējais | 18.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.