Šis 8.4 MT (600 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kupeja, ko Dodge ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 8382cm3 |
| Dzinēja jauda | 600bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Cilindra diametrs | 103mm |
| Virzuļa gājiens | 100.6mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4460mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1209mm |
| Garenbāze | 2510mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 238litre |
| Pašmasa | 1552kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 238litre |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 310km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 590km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 23.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.