Šis 2.0 HDi AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Crossback hatchback 5-doors, ko DS ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 150 to 1 580km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.6second |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4284mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1535mm |
| Garenbāze | 2612mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1532mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1527mm |
| Pašmasa | 1495kg |
| Pilnā masa | 1975kg |
| Darba tilpums | 630kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 359litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1021litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.4 litri / 100km |
| Vidējais | 4.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.