Šis 3.3 AT ESi (161 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Eagle ražoja no 1992 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5120mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1417mm |
| Garenbāze | 2870mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1574mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1574mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 473litre |
| Pašmasa | 1518kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 473litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3301cm3 |
| Dzinēja jauda | 161bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 81mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 68litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.