Šis 3.2 MT L (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Chassis 2-doors, ko FAW ražoja no 2007 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 880km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 100km/h |
| Darba tilpums | 3168cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900up to 2 100 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 15.2m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 5610mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 2185mm |
| Garenbāze | 3100mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1414mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1370mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 2020kg |
| Pilnā masa | 3500kg |
| Darba tilpums | 2000kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1470/2030kg |
| Virsbūves tips | Chassis |
| Priekšējā piekare | Dependent |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.