Šis 1.6 MT (103 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Sedans, ko FAW ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1785mm |
| Garums | 4600mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2675mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Pašmasa | 1285kg |
| Pilnā masa | 1735kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1600cm3 |
| Dzinēja jauda | 103bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77.4mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.85second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.