Šis 1.3 AMT (91 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko FAW ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.67litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 37litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 166km/h |
| Darba tilpums | 1339cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 91bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 120Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3760mm |
| Platums | 1680mm |
| Augstums | 1530mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Klīrenss | 143mm |
| Pašmasa | 985kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 320litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.