Šis 3.4 MT (300 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation TS targa, ko Ferrari ražoja no 1989 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Targa |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4230mm |
| Platums | 1895mm |
| Augstums | 1170mm |
| Garenbāze | 2450mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 200litre |
| Pašmasa | 1400kg |
| Pilnā masa | 1680kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 200litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3405cm3 |
| Dzinēja jauda | 300bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 75mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 323Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 275km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 230km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 21.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.