Šis 3.6 MT (400 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Spider roadster, ko Ferrari ražoja no 1999 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4477mm |
| Platums | 1922mm |
| Augstums | 1214mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1660mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1617mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Pašmasa | 1460kg |
| Pilnā masa | 1760kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 220litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3586cm3 |
| Dzinēja jauda | 400bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 79mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 373Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4750RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 290km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 28litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 18litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 340 to 790km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Pilsētā | 33.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
| Vidējais | 21.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.