Šis 2.0 TDCi AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Universālis, ko Ford ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1886mm |
| Garums | 4837mm |
| Augstums | 1512mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1588mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 549litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Pašmasa | 1597kg |
| Pilnā masa | 2300kg |
| Permitted road-train weight | 4300kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 750 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 250km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 11.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.4 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.