Šis 2.0 Flexifuel MT (145 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Liftback, ko Ford ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 23 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 900km |
| Degviela | Ethanol |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Darba tilpums | 1999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 145bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 185Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87.5mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4778mm |
| Platums | 1886mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1416kg |
| Pilnā masa | 2090kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 528litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1448litre |
| Permitted road-train weight | 3590kg |
| Virsbūves tips | Liftback |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.