Šis 2.2 TDCi DPF Durashift MT (175 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Sedans, ko Ford ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 21 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2179cm3 |
| Dzinēja jauda | 175bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 96mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 2 750 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4844mm |
| Platums | 1886mm |
| Augstums | 1500mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Pašmasa | 1538kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 223km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 830 to 1 430km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.