Šis 2.0 TDCi Duratorq AMT (210 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Liftback, ko Ford ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 14 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4871mm |
| Platums | 1852mm |
| Augstums | 1482mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Klīrenss | 128mm |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 350 to 1 680km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 210bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 5.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.3 litri / 100km |
| Vidējais | 4.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.