Šis 4.9 MT (228 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1978 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 290 to 480km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Darba tilpums | 4942cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 228bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 407Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 76.2mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4560mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2555mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1440mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 115mm |
| Pašmasa | 1380kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 850litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 850litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 24 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.