Šis 4.6 GT MT (215 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Kabriolets, ko Ford ražoja no 1993 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 4601cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 215bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 386Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 90mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4610mm |
| Platums | 1824mm |
| Augstums | 1356mm |
| Garenbāze | 2573mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1491mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1554kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 141litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 141litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.