Šis 4.0 MT (212 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Kabriolets, ko Ford ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 600km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Darba tilpums | 4009cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 212bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 325Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 100.4mm |
| Virzuļa gājiens | 84.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4765mm |
| Platums | 1877mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1600mm |
| Pašmasa | 1625kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 275litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 275litre |
| Virsbūves tips | Kabriolets |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.