Šis 3.0 MT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1988 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4495mm |
| Platums | 1735mm |
| Augstums | 1320mm |
| Garenbāze | 2515mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1465mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1170litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 340litre |
| Pašmasa | 1375kg |
| Pilnā masa | 1730kg |
| Darba tilpums | 355kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2986cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 800RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 224Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 560km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.9m |
| Pilsētā | 18.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.