Šis 1.7 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1997 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3984mm |
| Platums | 1674mm |
| Augstums | 1345mm |
| Garenbāze | 2446mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1411mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 240litre |
| Pašmasa | 1040kg |
| Pilnā masa | 1400kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1679cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 157Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 203km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 700km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 10.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.